MINI PLAYBACK SHOW
Sprawa niby łatwa – wszystko z playback-u, ale artysta tak się prezentujący nie może tylko wyglądać. Co jeszcze? Przekonaliśmy się na szkolnym konkursie muzycznym Mini Playback Show. I tak na deskach "Jedynki"  w ubiegłym tygodniu zaprezentowali swe umiejętności uczniowie od przedszkolaka do szóstoklasisty.

W konkursie popisywało się blisko 100 artystów, w zespołach i  duetach. Wprawdzie wszystko z playbacku ale tekst trzeba umieć. Prezentowano m.in. Bajm, Sylwię Grzeszczak, Cleo, AC/DC czy Shakirę. Młodzi wykonawcy to prawdziwi poligloci – śpiewano – po angielsku, włosku, francusku a nawet rumuńsku. Byli też "prawdziwi" Al Bano i Romina Power czy Alvaro Soler i to w kilku postaciach.

Konkurs stał na tak wysokim poziomie, iż Jury postanowiło wszystkich uczestników wyróżnić pierwszym miejscem w przeróżnych kategoriach: układ taneczny, dobór repertuaru, najciekawsze przebranie, oryginalność itp.

Kilkoro z uczestników zaprezentuje swoje dokonania na Święcie Szkoły - 26 maja br. i tam zmierzy się z surową krytyką :)  ale i zapewne wielkimi brawami całej społeczności "Jedynki".