Sebastian Szymański – Dyrektor Szkoły, historia, informatyka

Elżbieta Flis – Żabecka – Wicedyrektor Szkoły, matematyka

Anna Łysiak - Wicedyrektor Szkoły, wychowanie fizyczne

Jacek Andrysiak - wychowanie fizyczne

Gabriela Bartos - religia

Justyna Bednarek - świetlica

Beata Biniecka – edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Burewicz - chemia

Wiesława Cedro - informatyka, technika

Marzenna Czapczyk – wychowanie przedszkolne

Agnieszak Czyżak - j. polski, zaj. artystyczne, plastyka

Artur Danilewski – wychowanie fizyczne, informatyka

Aleksandra Demkowicz - matematyka

Monika Duraj – wychowanie fizyczne, technika

Agnieszka Dziekanowska - fizyka

Katarzyna Falkowska - Simińska - matematyka

Katarzyna Gnacińska – Olczyk - plastyka

Iwona Gnat - pedagog, doradztwo zawodowe

Róża Górczewska – edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Grad – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Katarzyna Grygowska - świetlica

Marlena Glanc - logopedia

Paulina Górska - Elwart - j. angielski

Agata Jakubcewicz - historia, WOS

Magdalena Jońca - matematyka

Edyta Kamińska – język polski

Aleksandra Kasperczak - j. angielski

Elżbieta Kwiatkowska – edukacja wczesnoszkolna

Anna Kruczyńska - świetlica

Małgorzata Kubiak - Baca - geografia

Janina Lendzion - biologia

Ewelina Mańkowska - psycholog

Wanda Michalak – edukacja wczesnoszkolna

Iwona Nazarczyk – edukacja wczesnowszkolna

Malwina Nowak - j. polski

Anna Ochocka - j. polski

Katarzyna Odziemkowska (s. Melania) - religia

Ewa Opara – edukacja wczesnoszkolna

Maria Pastusiak – matematyka

Arkadiusz Piórowski - historia

Danuta Plichta - biblioteka,

Małgorzata Podolak s. Antonetta - religia

Anna Rozmiarek - j. angielski

Romualda Rucińska - przyroda

Anita Rybus - j. niemiecki

Sylwia Szarek - j. niemiecki

Kornelia Sztengiert - j. polski

Anna Szymańska – pedagog, wdż

Paulina Śmigielska - j. polski

Lidia Tatara - edukacja wczesnoszkolna

Anna Tracz - edukacja wczesnoszkolna

Bogdan Wawryczuk – wychowanie fizyczne

Łukasz Włodek - plastyka

Martyna Wójcik - świetlica

Marzena Zadróżna – język angielski

Bartosz Zdanowicz - wychowanie fizyczne, informatyka

Marta Ziółkowska – język polski, logopedia